Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 04. 2013 o 14:50

Kam za futbalom - dohrávky 17. kola IV. a V. ligy

autor: Daniel Dedina
1045x čítané



V polovici pracovného týždňa pokračujú regionálne futbalové súťaže, na programe sú dohrávky 17. kola IV. a V. ligy. Tieto zápasy nebolo možné odohrať v pôvodnom termíne, t.j. 17. marca, z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok. Celkovo je na programe 23 stretnutí, štrnásť v Prešovskom a deväť v Košickom kraji. Úvodný výkop je naplánovaný v jednotný čas - o 16.00 hod.

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves – FK Košice - Barca (Ondrášek, Prokopovič, Hepka, Dub)

V. Liga Sever - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

OFK SIM Raslavice – FK Slovan Kendice (Maliňák, Kunzo, Olejník, Fencík)

Humenné

V. Liga Sever - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Jasenov – OŠK Kľušov (Zajac, M. Mišenčík, Juhászová, P. Koščo)

Levoča

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - TJ FK Vyšné Opátske (Ištoňa, Cuprák, Zubka, Gavalier)

Poprad

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Svit –  MFK Slovan Sabinov (Vojtko, Ondič, Holp, Ivanov)

Prešov

V. Liga Sever - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – Sokol Ľubotice (Tramita, Karaffa, Korinko, Kotrady)

OŠK Fintice – FO AJAX Pakostov (Černický, Lang, Biroš, Čabala)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Bochnovič, Paulišin, Kunst, Ferenc)

V. Liga Sever - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica – 1. MFK Kežmarok (Slebodník, Bucko, Mihaliková, Duška)

Stropkov

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - TJ Veľké Revištia (Ján Somoši, Tabaka, Lešková, Tkáč)

Svidník

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Drustav Svidník – MFK Snina (Mriglot, Džima, Pika, Novysedlák)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

MsFK Hanušovce nad Topľou – OFK Tatran Kračúnovce (Píro, Baksay, Laskovský, Kostík)

TJ Družstevník Nižný Hrušov – FK Tatran Zámutov (Palinský, Bali-Jenčík, Bančanský, Kačmar)

OcFK Dlhé Klčovo – MŠK Spartak Medzilaborce (C. Juhás, Marko, Černica, Vaško)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar – FK Pokrok SEZ Krompachy (Marcin, Vaľko, L. Tóth, Pečarka)

Košice-okolie

V. Liga Juh - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

Tatra Sokoľany – FK Šaca (Feckanin ml., Mišková, Polomský, Vansa)

TJ Cementár Turňa nad Bodvou – OŠK Rudňany (Počurek, Haviarik, Židišin, Gnip)

OFK Slovan Poproč - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Stretavský, Žofčák, D. Béreš, Džubák)

Michalovce

IV. Liga - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce "B" – Giraltovce (Lipták, Rumančík, Jasečko, Eliáš)

Rožňava

V. Liga Juh - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava – FK Čaňa (J. Mano, K. Friga, Mar. Hudák, Michna)

Sobrance

V. Liga Juh - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - MFK Veľké Kapušany (Ziemba, Filipák, Zvolánek, Hreško)

Trebišov

V. Liga Juh - 17.kolo - 17.4.2013 o 16.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec – MFK Spartak Medzev (Greško, Ruščanský, Godžák, Čaga)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany – ŠK Strážske (Gaľa, Basoš, Korečko, Krajčík)