Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 04. 2013 o 12:56

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1684x čítané



Po minulotýždňovom prológu pokračujú futbalové súťaže pod hlavičkou VsFZ už tento víkend. Po prvý raz v priebehu odvetnej časti ročníka 2012/13 je naplánovaný kompletný program, vrátane 21. kola IV. ligy, V. ligy skupín Sever, Juh a 17. kola všetkých piatich skupín VI. líg. Divákom ponúkame možnosť vybrať si z ponuky 58 zápasov, odohrávajúcich sa na štadiónoch jedenástich okresov Prešovského a ôsmich okresov Košického kraja.

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - MFK Snina (Slebodník, Maliňák, Lešková, Vansa)

VI. Liga Šarišská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

TJ Javorina Malcov - TJ Beloveža (Čonka, Vasilenko, Kuľha, Guľko)

FK Busov Gaboltov - TJ Sokol Jakubany (Jancura, Kovaľ, Kočiš, Piruch)

TJ Poľana Šiba - FK Rozvoj Pušovce (Homoľa, Darivčák, Farkaš, Škody)

Humenné

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Družstevník Breznica (Miklóš, Dušek, Šipoš, Popík)

Levoča

IV. Liga - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Slovan Sabinov (Tabaka, Džima, Drenko, Šimko)

VI. Liga Podtatranská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK 05 Levoča - TJ FK Lokomotíva Margecany (Drabant, Šeršeň, Onderišin, Knut)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK 1931 Hranovnica - TJ Štart Hrabušice (Zubka, Jurášek, Oravec, Fencík)

Prešov

V. Liga Sever - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FO AJAX Pakostov (Džubák, Leferovič, Kunzo, Sadiv)

OŠK Fintice - OFK SIM Raslavice (Bucko, Palinský, Mihaliková, Michna)

VI. Liga Šarišská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Záborské - TJ Slovan Dlhá Lúka (Ivan, Moroz, Havrila, Pečarka)

OFK Chmiňany - TJ Družstevník Župčany (Rezanka, Lenková, Micheľ, Šafranko)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Šarišské Michaľany - TJ Družstevník Záhradné (Dolhý, Sakalík, Sivak, Dudáš)

OFK Uzovce - FK Šarišské Dravce (Choma, Sendek, Beluško, Tkáčik)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Zvolánek, Bednár, Mano D., Szabó)

OFK Agrifop Stakčín - OcŠK Sečovská Polianka (Prokša, Mati, Tušek, Čaga)

Stará Ľubovňa

V. Liga Sever - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Slovan Kendice (Gaľa, Juhás, Gál, Tornay)

Stropkov

IV. Liga - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Ištoňa, Mano J., Mišková, Kotrády)

Svidník

IV. Liga - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Svit (Marcin, Rumančík, Jasečko, Tóth)

V. Liga Sever - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - 1. MFK Kežmarok (Kohl, Laskovský, Hudák, Kačmár)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - Sokol Ľubotice (Alexa, Olejník, Baldovský, Zvolánek)

MsFK Hanušovce nad Topľou - MŠK Spartak Medzilaborce (Tramita, Želizňák, Feckanin, Leško)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OŠK Kľušov (Pavlovský, Filipák, Polomský, Gnip)

OcFK Dlhé Klčovo - TJ Jasenov (Černický, Firkaľ, Korečko, Kostík)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.: 

FK Soľ - FK Vechec (Feckanin, Počurek, Tabiš, Ondík)

TJ Družstevník Vyšný Žipov - FK Drustav Hrabovčík (Štefanič, Béreš, Hrib, Dzido)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Tatran Bystré (Bančanský, Ulian, Capík, Izrael)

FK Sedliská - FK Kamenica nad Cirochou (Antl, Drabant, Končár, Tarcala)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - AŠK Mária Huta (Eperješi, Kuspan, Leško, Kanuščák)

OFK Jaklovce - FK Družstevník Spišské Bystré (Kunaj, Baloga, Vass, Voroňák)

Košice-mesto

IV. Liga - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Slovan Giraltovce (Čech-Špirek, Ondič, Gonos, Bazár)

FK Košice - Barca - TJ Veľké Revištia (Bochnovič, Kunst, Prokopovič, Barvirčák)

VI. Liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 14.4.2013 o 10.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske "B" - FK Geča (Mriglot, Šoltés, Gnip, Styrančák) - hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

IV. Liga - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Haniska - MFK Zemplín Michalovce "B" (Michalík, Hepka, Ondrášek, Hreško)

V. Liga Juh - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Čaňa - MFK Veľké Kapušany (Hudák, Friga, Bereš, Bednár)

MFK Spartak Medzev - FK Šaca (Basoš, Stretavský, Juhászová, Koščo P.)

Tatra Sokoľany - FK Pokrok SEZ Krompachy (Mišenčík, Hrinda, Bali-Jenčík, Tkáč)

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Karaffa, Vaľko, Tóth, Eliáš)

VI. Liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

TJ Maratón Seňa - TJ Družstevník Malá Ida (Bányacsky, Kocur, Hufnágel, Koščo)

TJ Kokšov-Bakša - MFK Ťahanovce (Šimková, Bíro, Raši, Džubák)

TJ Mladosť Kalša - TJ Lokomotíva Ruskov (Maňkoš, Kmec, Barát, Klič)

Michalovce

VI. Liga Zemplínska - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - ŠK Naciná Ves (Treščák, Žulevič, Černica, Duška)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Vinné (Havrila, Jonáš, Fedák, Minaroviech)

OŠK Tušice Tušická Nová Ves - TJ Družstevník Parchovany (Lipták, Tóth, Guba, Dub)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Slavoj Sečovce (Kriak, Roka, Knapíková, Gábor)

Rožňava

V. Liga Juh - 21.kolo - 13.4.2013 o 15.30 hod.:

SP MFK Rožňava - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Somoši Ján, Kmec, Somoši Joz., Gavalier)

VI. Liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - FK Gemerská Poloma (Tóth, Antl, Juhás, Borufka) – 13.4.2013

MFK Dobšiná - FK Košická Nová Ves (Mačák, Šuba, Sedláčková, Koščák)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Budimír (Jasečko, Klokočka, Marušin, Krajčík) – 13.4.2013

Spišská Nová Ves

VI. Liga Podtatranská - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Harichovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (Berta, Chnupa, Krivjančin, Lacko)

OŠK Teplička n/H - FK Poprad "B" (Hegedüš, Baksay, Tomeček, Onofrej)

TJ Slovan Smižany - ŠK Štrba (Juhás, Novák, Onofrej, Mišenčík)

Sobrance

V. Liga Juh - 21.kolo - 13.4.2013 o 15.30 hod.:

MFK Sobrance - OŠK Rudňany (Zajac, Havrila P., Greško, Repovský)

Trebišov

V. Liga Juh - 21.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Strážske (Kováčová, Lang, Haviarik, Vaško)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OFK Slovan Poproč (Ziemba, Židišin, Marko, Ferenc)

VI. Liga Zemplínska - 17.kolo - 14.4.2013 o 15.30 hod.:

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Cejkov (Tkáč, Firda, Konečný, Čabala)

Družstevník Veľký Horeš - OFK Lastomír (Trembeckí, Firkaľ, Daňo, Hajdada)

TJ Družstevník Plechotice - ŠK Agro Palín (Švec, Guľko, Tomáš, Hudák)