Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

08. 03. 2013 o 08:57

Prípravné stretnutia na umelej tráve cez víkend

autor: Mikuláš Novický
1308x čítané



Aj keď sa na štadiónoch už rozbieha súťažný futbal činovníci počnúc IV. ligou majú pred sebou generálky. Pre futbalu chtivých vyberáme niekoľko z nich plánovaných na umelé trávniky v Lipanoch, Sabinove, Prešove a Michalovciach.

UT Lipany:

sobota (9.3.2013):  8.30: Dulova Ves - Kapušany pri Prešove

                                10.30: Lipany SD - St. Ľubovňa SD

                                12.15: Lipany MD - St. Ľubovňa MD 

                                14.30 Mz: Lipany A - Lokomotíva Košice

                                16.30: Čirč - Kamenica

nedeľa (10. 3. 2013): 9.00: V. Folkmar B - Margecany,

                                 11.00: Dubovica - Jakubany,

                                 13.00: Torysa - Brezovica,

                                 15.00: Chmiňany - V. Šariš,

                                 16.30: Kľuknava - Víťaz

UT Sabinov :

sobota (9. 3. 2013) : 8.30: Sabinov MD - Fintice dorast

                                 10.30: Sabinov SD - Spišské Podhradie dorast         

                                 12.30: Uzovce - Helcmanovce

                                 14.30: Ražňany - Fričovce

                                 16.30: Pečovská Nová Ves - Lipníky

nedeľa (10. 3. 2013) : 8.30: Sabinov SŽ - Spišské Podhradie

                                   10.30: Sabinov MŽ - Spišské Podhradie                                                                                  

                                   12.30: Hermanovce - ???

                                   14.30: Sabinov A - St. Ľubovňa

                                   16.30: Uz. Šalgov - ???  

Prešov :

sobota (9. 3. 2013) :  14.30 Mz: Tatran A - Trenčín (prírodný trávnik)

UT nedeľa (10. 3. 2013) : 10.00 Mz: Tatran U 18 - Lipany U 18

                                           12.00 Mz: Tatran U 16 - Lipany U 16

                                           14.00: Tatran U 13 - Krompachy                                  

UT Michalovce:

nedeľa (10. 3. 2013) : 10.00: Michalovce B - Snina